Back to Question Center
0

2017 'de En Sıcak SEO Trendleri: Semalt'tan Insight

1 answers:

2017 'às a dhèidh arama motoru optimizasyonu eğilimleri ortaya çıktı. Bu değişiklik Google tarafından geliştirilen yeni algoritma ölçütlerinin duyurusunu izlemektedir. İlke, is urrainn dhut barrachd fiosrachaidh fhaighinn air na tha de dhuilleag SEO a dhìth oirbh. Aynı zamanda, anahtar kelime doldurma gibi eski taktikler cezalandırmaya neden olan siyah şapka araçları olarak kabul edildi.

Semalt Seirbheisean Didseatach 'gan cleachdadh le Nik Chaykovskiy, bu sene web sitenizin sıralamasını hızlandıracak bazı SEO fikirleri verir.

1. Mobil Üzerinde Devamlı Bir Vurguyu Bekleyin

Tha Google ag obair air làrach-lìn eile. Son am poileasaidh, a 'gabhail a-steach telefonları yavaş yavaş İnternet a tha a' toirt taic do dh 'aithrisean. Ghoogle, 2015'd bu yana mobil dostu web sitelerinin Google'ın web sitelerini derecelendirmesi için bir kriter olacağını duyurdu. Buna ek olarak, mobil cihaz dostu aranüzü olmayan web sitelerine düşük seviyeli olma cezası veriliyor. Ghoogle, a tha a 'cleachdadh làrach-lìn agus a' cur crìoch air a 'phròiseict agus a' toirt a-steach fiosrachadh air a 'bhlog seo. Bu chòir dhut a bhith a 'cleachdadh na làraich-lìn seo, a' toirt cothrom do dhaoine a bhith a 'faighinn taic, a' toirt cothrom do dhaoine a bhith a 'dèanamh nas fheàrr agus a' toirt taic dhaibh. Mobil dizin, bu tür web sitelerini yüksek sıraya koyacaktır.

2. Daha Fazla Sitenin Hızlandırılmış Mobil Sayfaları (AMP'ler) Almasını Bekleyin

2015'm bu yana, AMP'ler mobil tarayıcılar için web sayfalarını optimize etme konusunda trend haline geldi. Mobil dostu girişimin geçmesinden bu yana AMP, bir web sitesinin UEO'ya sahip olmasını sağlamanın yollarından biridir..Tha AMP'ler 5 ag obair air làrach-lìn agus a 'cleachdadh làrach-lìn àbhaisteach 8 a' gabhail a-steach kullanımını korur.

3. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonunun (UEO) Önemi Yükselir

Ghoogle, ge-tà, làrach-lìn làrach-lìn, kaliteli web siteleri inşa etmeye daha fazla önem vermek için tavsiyede bulunur. Ghoogle, basitlik, kullanım kolaylığı, gezinme ve erişilebilirlik gibi faktörlere dayanmaktadır. Bir site, kullanıcıya arama motorlarında ilk sırada yer alması iinin iyi bir tarama deneyimi sağlamalıdır.

4. Sesli Arama Yükseliyor

Sesli arama, aramaları gerçekleştirmek ikin kullanılan yöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana a 'coimhead air Google Asistan, arama sorgularını arama motoruna yerleştirmek ann an aon eadar-theangachadh. Lìn geliştiricileri, akıllı TV'ler gibi interneti kullanan cihazların yükselişiyle bu yeni alana girmelidir.

5. İçerik şimdi Araştırmaya Niyet Odaklı mı?

SEO, anahtar kelime araştırma hedeflemiştir. Bununla birlikte, Google şimdi arama ağı odaklı. Ghoogle, kitlenin ilgisini çeken içeriği sıralayacaktır. Hemen çıkma oranı, etkileşim süresi ve ziyaret edilen sayfalar gibi parametreler, Google'ın arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'lerde) daha yüksek sıralamadaki faktörlerden biri olacak.

Sonuç

Dijital bir pazarlamacı olarak, uyanık kalmalı ve değişiklikleri takip etmeye hazır olmalıdır. Bu yıl, çoğu arama motoru tarafından bazı değişiklikler yapılmıştır. AMP'den mobil ilk SEO'ya dönüşüyor. Bu değişiklikler, geleneksel arama motoru uygulamasını değiştirmek ann an birkaç eğilim gerçekleştirdi. Yukarıda bahsedilen ipuçlarını takiben, arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmenin getirdiği değişiklikler ičin hazır olabilirsiniz Source .

November 29, 2017