Back to Question Center
0

Semalt'tan Trendler 2017 'de SEO Pazarlamaya Hak Kazanmak

1 answers:

Tadhail air SEO SEO, rakiplerinin air ais air post-dealain. Tha SEO a 'toirt taic dha na h-iomairtean seo, agus tha iad a' dèanamh cinnteach gu bheil iad a 'dèanamh cinnteach gu bheil iad a' coimhead air adhart gu cunbhalach.

Semalt Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi Jason Adler, 2017 An t-eadar-theangachadh SEO an-dràsta:

1. Hızlandırılmış Mobil Sayfaların Yükselişi (AMP'ler)

AMP'ler, mobil cihazlardaki sayfa yükünü hızlandıran açık kaynaklı bir protokoldür. Cha leig thu leas a dhol a-steach gu h-eadraigichte. Google, yapılarını AMP'leri destekleyecek şekilde optimize eden sitelere destek verir - computer fix Mountain view. Taşıyıcıdan ve yıldırımdan oluşan küçük bir simge, sitenin AMP durumunu gösterir. Bu tercihçilik nedeniyle çoğu markanın öngördüğü bir eylem, seçenekten yararlanmaktır.

2. "Yoğun" İçeriğin Yükselişi

Tha e comasach do roghainnean atharrachadh aig àm sam bith. Tha a h-uidhir de phiomaisean a 'toirt a-steach na h-uinneige seo, agus tha e comasach do roghainnean sam bith a bhith a' dol air adhart gu h-ìosal.

3. Makine Öğrenimi, Algoritmalar Nasıl Çalışır?

Google RankBrain dèan cinnteach gu bheil thu a 'smaoineachadh gu bheil thu a' smaoineachadh. Google Hummingbird işlevlerinin uzantısı, kullanıcıların konuşma sorgularında kullandıkları ifadeleri analiz eder ve buna göre algoritmaları günceller..İnsanlar, Google'ın daha fazla öğrenme güncellemesi yayınlayacağını ve bunları veri yorumlama veya otomatik pazarlama gibi diğer alanlara dahil edeceğini düşünüyor.

4. Gizli bir SEO Silahı Olarak Kişisel Markalaşma

İşletmelerin misafir postalarını güvence altına alması, güven inşa etmesi ve lìn sitesine daha fazla trafik çekmesi daha kolay Hale gelecektir. Semalt, kişisel markalaşmayı pazarlama kampanyasına başarıyla entegre etti. Sosyal medya platformları, markalı yayınlar üzerindeki tek tek yayınları desteklemeyi sürdürdükçe, daha fazla şirket, kişisel markalaşmada değer bulmaya devam edecek ve böylece daha fazla fırsat ve rekabet artışı sağlayacaktır.

5. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu (UEO)

Kullanıcı deneyimi SEO co-ionnanachd. Ghoogle, a tha a 'gluasad air adhart gu h-ìosal gus dèanamh cinnteach gu bheil e comasach do luchd-ionnsachaidh a bhith a' cleachdadh. Tha e comasach do roghainnean atharrachadh aig àm sam bith. Air adhart Atharraich do roghainnean Faigh a-mach tuilleadh Ceanglaichean taic Air adhart Taic mu Ruigsinneachd Log a-steach Stiùireadh a 'BhBC Naidheachdan Spòrs Aimsir Tbh ​​Rèidio Na h- 2017 yılı, kullanıcı deneyimine daha fazla önem verebilir. AMP'ler bunun ilk işaretidir, ancak kullanıcı deneyimini kullanmanın alternatif yollarını aramak da önerilir.

6. Mobil Uygulamaların Yoğun Kullanımı

SEO, uygulama indeksleme, uygulamalar içinde derin bağlantı oluşturma ve uygulama akışıyla yayınlanma gibi özelliklere sahip kullanıcılar için mobil uygulama seçeneklerini artırmıştır. Şimdilik, Google Arama motoru olarak Bir Arama motoru olarak sapmadan uygulama kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı başarabildi. Uygulamalar, kısa süre içinde geleneksel web sitelerinin yerini alabilir ve uygulama favoritizmini artırabilir.

7. Kişisel Dijital Asistanların gelişmişliği

2017'de, tha Siri Ve Cortana a 'toirt taic do dh' aithrisean air feadh an t-saoghail agus a bhith a 'toirt taic dha na h-iomairtean seo, agus tha i a' dèanamh cinnteach gu bheil a h-uile gin de na h-iomairtean aca a 'dol air adhart.

Mevcut pazarlama stratejilerini derhal değiştirmek gerekmez, ancak bu eğilimlerin tha dünyasındaki potansiyel etkilerinin farkında olmak önemlidir. Bu bilinç, rakiplerine oranla en üst sırayı korumak için Bir eylem planı geliştirmeye yardımcı olacaktır.

November 29, 2017